O nas

O nas

ModernHousing jest firmą o charakterze rodzinnym z własnym kapitałem i powstała z myślą o wypełnieniu luki w budownictwie domów jednorodzinnych. Mamy na uwadze przede wszystkim zapewnienie naszym klientom komfortu dzięki pomysłowym i funkcjonalnym rozwiązaniom technicznym realizowanym z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku materiałów budowlanych. Naszym celem jest spełnianie marzeń naszych klientów o własnym domu w przyjaznym i pięknym miejscu.

Co nas wyróżnia

1
TERMINOWOŚĆ
Wszystkie nasze realizacje oddajemy w przyrzeczonych terminach. A gdy zachodzi taka potrzeba, nasz potencjał umożliwia przyspieszenie zakończenia prac
2
PROJEKTY
Przy tworzeniu projektów współpracujemy z renomowanymi Pracowniami Architektury. Zwracamy uwagę na innowacyjne rozwiązania projektów i ich jakość wykonania. Wybieramy tylko doskonałe projekty dla lepszej przyszłości.
3
DOŚWIADCZENIE
Doświadczenie osób, które dla nas pracują oraz ich zaangażowanie pozwala nam osiągnąć wysoką jakość oferowanych produktów przy zachowaniu rozsądnej ceny. Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas mieszkania oraz domy zapewniały klientom komfort oraz bezpieczeństwo.
4
JAKOŚĆ
Dbając o najmniejszy szczegół już na etapie planowania oraz w trakcie budowy wybieramy tylko innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości. Dzięki temu nasze realizacje charakteryzują się zawsze niebanalną.

BUDUJEMY

domy dla wymagających klientów

Co oferujemy

1

Dobrze zrealizowane, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz wymaganymi normami budynki.

2

Projekty domów dostosowane do różnych preferencji naszych klientów.

3

Elastyczność w dopasowaniu lokali do indywidualnych oczekiwań.